بررسی انواع میکسر بتن و قیمت آن

اجاره بتونير،كرايه چكش برقي،اجاره بالابر،كرايه موتور برق،اجاره كمپكتور،كرايه ويبراتور،اجاره كاتر

یکشنبه ۱۳ اسفند ۰۲

بررسی انواع میکسر بتن و قیمت آن

۱۵ بازديد

یک دستگاه کاملا کاربردی در ساخت‌و‌ساز میکسر بتن است، دستگاهی برای ساخت و اختلاط بتن، برای همین به آن بتونیر یا خلاطه هم گفته می‌شود. شاید نام این دستگاه را با اسامی دیگری مثل ملات ساز یا همزن بتن هم شنیده باشید که همه اینها یکی است. در ادامه می‌خواهیم درباره قیمت میکسر بتن و نکاتی درباره خرید آن توضیح دهیم.

بتونیر چه مدل‌ها و انواعی دارد؟

بتونیر انواع مختلفی دارد، این تقسیم‌بندی بر اساس حجم دیگ بتونیر صورت می‌گیرد که عبارت‌اند از:

  • میکسر بتن آزمایشگاهی یا ۱۲۰ لیتری
  • بتونیر ۲۵۰ لیتری
  • بتونیر ۵۰۰ لیتری
  • میکسر بتن ۷۵۰ لیتری
  • میکسر بتن ۱۰۰۰ لیتری

این تنوع صرفا به حجم دیگ محدود نمی‌شود، در جدول زیر می‌توانید انواع مختلف بتونیر را در تقسیم‌بندی‌های متفاوت ببینید:

میکسر بتن و جدول انواع آن

دسته‌بندی از نظر حجم دیگ

دسته‌بندی از نظر نوع موتور

دسته‌بندی از نظر نوع دنده

میکسر بتن آزمایشگاهی یا ۱۲۰ لیتری

بنزینی

دنده دور

میکسر بتن ۲۵۰ لیتری

دیزلی

دنده زیر

خلاطه ۵۰۰ لیتری

برقی

همزن بتن ۷۵۰ لیتری

ملات ساز ۱۰۰۰ لیتری

تقریبا بیشترین فروش بتونیر متعلق به مدل آزمایشگاهی است که حجم کمی دارد، اما بسیار کار راه‌انداز است و گزینه محبوب بیشتر پیمانکاران نیز است.

میکسر بتن 120 لیتری - پرفروش ترین بتونیر ایران
نمونه یک بتونیر یا میکسر بتن از نوع آزمایشگاهی

قیمت میکسر بتن و بررسی آن

شما اگر یک کفشِ مردانهُ چرمی از برند لویی ویتون بخرید، چندین فاکتور در قیمت آن تأثیرگذار است، کفش/ مردانه/ چرم/ برند لویی ویتون.

این موضوع برای دستگاه‌های مختلف از جمله میکسر بتن نیز وجود دارد. بتونیرِ آزمایشگاهیِ موتور روبینِ ۵ اسب ۱۲۰ لیتری یک قیمت دارد و بتونیرِ ۵۰۰ لیتری با موتور دیزلِ کاما یک قیمت دیگر.

شاسی و دیگ تمام میکسر بتن‌های موجود در کشور، ایرانی است؛ اما کیفیت ساخت آن مهم است و باید شاسی و دیگی بخرید که کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

در عوض موتور این دستگاه، برندهای مختلفی دارد با توان‌های مختلف و با اجناس اصلی و فرعی فراوان که یک کارشناس از پس اصلی یا فیک بودن آن بر می‌آید.

میانگین قیمت میکسر بتن در خارج از کشور و در فروشگاه‌های اینترنتی دنیا با قیمتی بیشتر از ۱۵۰۰ یورو به فروش می‌رسد. خوشبختانه به دلیل اینکه تجهیزات جانبی این دستگاه در ایران ساخته می‌شود، قیمت تمام شده برای چنین دستگاهی خیلی کمتر از این در می‌آید.

برای اینکه از قیمت میکسر بتن آشنا شوید، بالای همین مطلب لیست کاملی از محصولات این دسته با قیمت آن‌ها وجود دارد، کمی به بالا اسکرول کنید، تا هر محصولی نیاز دارید بخرید.

میکسر بتن از کجا بخریم؟

بهتر است میکسر بتن را از جایی بخرید که جنس با کیفیت و با قیمت منصفانه به شما تحویل می‌دهند.

ما در ابزارینو سعی کردیم، شما تمام فرآیندها را به‌صورت آنلاین در اختیار داشته باشید، قیمت‌ها را مقایسه کنید و بتوانید به‌راحتی خرید کرده و محصول خود را با بسته‌بندی ابزارینو و با برچسب اصالت کالا تحویل بگیرید.

میکسر بتن دستگاهی است که با بتن سروکار دارد، پس از همین ابتدا باید بدانید دستگاهی می‌خرید که استهلاک بالایی دارد؛ بنابراین علاوه بر قیمت میکسر بتن به موضوعات دیگری مثل کیفیت بتونیر و فروشنده آن هم توجه کنید تا بعدا از انتخابی که کردید، پشیمان نشوید.
منبع: abzarino.com

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.